A więc trafiłeś (-aś?) tu po to, by dowiedzieć się, kim jest osoba, którą można rozpoznać m.in. po avatarze widocznym po prawej stronie, czym się zajmuje i co robi w internetach? Podziwiam fascynację, ja natomiast zbieram resztki narcyzmu by coś tutaj wyskrobać… 🙂

Ogólnie

Zwą mnie w internetach m4tx, ma mi się 16 lat (and counting ;)). Mógłbym tutaj napisać mój wzrost, masę ciała, imię psa, imię drugiego psa, adres zamieszkania, średnią na koniec gimbazy, ale tego nie zrobię… bo i po co.

Zainteresowania

Jak nietrudno się domyślić po tematyce ogólnej bloga, na co dzień zajmuję się programowaniem. Dość szeroko pojętym programowaniem. Od webmasteringu (znam takie technologie jak HTML i CSS w wersjach kolejno 5 i 3, sporo też swego czasu pisałem w PHP; JavaScriptu niewiele), poprzez programowanie aplikacji (C++ i Java; trochę Pythona, choć niewiele) i gier (miałem niewielką styczność z czystym OpenGL-em i GLSL; znam natomiast całkiem nieźle Javowy silnik do gier 3D zwany jMonkeyEngine). Głównie celuję właśnie w programowanie gier.

Skoro więc celuję w programowanie gier, stosunkowo łatwo się domyślić, że lubię sobie też w coś pociupać 😉 Głównie gram w FPS-y (Quake Live, rozmaite gry Valve), Minecrafta – z czasem jednak „giercowanie” u mnie powoli zanika. Jeśli kogoś fascynuje jednak, w co konkretniej lubię grać, polecam odwiedzić mój profil Xfire lub Steama.

Co jeszcze? Nie pogardzę fajną książką i gitarą.

Kontakt

Większość opcji kontaktu ze mną (oraz moich profili na rozmaitych stronach) można znaleźć na moim profilu hipsterskiego Google+.

Zakończenie

Jeśli jakimś cudem dotarłeś (ponownie: -aś?) do końca, to muszę szczerze pogratulować i podziękować za przeczytanie… 🙂