Lektor w filmach

3

Oglądałem sobie jakiś (już dość długi) czas temu pewien film znany pod nazwą „Kostka Przeznaczenia”, bądź też (i tej wersji się trzymam…) – „The Pick Of Destiny”. Film ten mocno poprawił mi humor i uważam go za jedną z najlepszych komedii, jakie oglądałem. Jest to właściwie komedia-musical. Jak się jednak okazuje, nie wszystkim „The Pick Of Destiny” podobał się tak, jak mnie.

Co można o tym filmie przeczytać na filmwebie?

W sumie gdyby nie było kilku śmiesznych (bo głupich) motywów to film bym ocenił na 0…

Ten film był pełen śmiesznych motywów. Od samego początku do ostatniej minuty filmu. Można się było śmiać przez cały czas.

brak fabuły i tandetny szatan ;/

Fabuła była. Może nie była jakaś super, ale w przypadku filmów z tego gatunku nawet nie jest to wielki minus. A szatan zagrany był perfekcyjnie, nie tylko pod względem swojego zachowania, ale również wyglądu. Warto też wspomnieć o znakomicie zaśpiewanej i zagranej przez niego piosence z końcowego pojedynku.

To nie jest film dla fanów jednego aktora. To film dla fanów Tenacious D. Reszta raczej nie powinna go oglądać.

No to akurat ciekawe, bo ja zostałem fanem Tenacious D PO oglądnięciu tego filmu… 🙂

rzeczywiście bardzo słaby film przeznaczony jedynie dla fanów głównego aktora czyli dla waskiego grona odbiorców;/ moja ocena to 1/10 bo niżej bycć nie może;/

 Typowy troll, pełno takich idiotów w internecie. Brak argumentacji swojego zdania.
Jak dla mnie film słaby o mały włos nie zasnąłem.
Co jest główną przyczyną takiej oceny „The Pick Of Destiny”? Na myśl nasuwa mi się tylko jedno: oglądanie filmów z lektorem.

Lektor w niemal każdym filmie potrafi zabić wszelkie przejawy humoru, nawet w najlepszej komedii. Potrafi zabić swoim świetnym wyrażaniem emocji, czyli czytaniem całego filmu w taki sam, monotonny i płytki sposób. Potrafi zabić również tłumaczenie, które niemal zawsze robione jest „na odwal się”. To jest musical. To jest komedia. Tego się nie da oglądać z lektorem.

Na zakończenie dzisiejszego wpisu, mam dla was jeszcze film z YouTube, pokazujący w zabawny sposób, dlaczego NIE powinno się oglądać filmów w taki sposób, w jaki uczynili to autorzy przedstawionej tu niewielkiej części komentarzy z filmweba. Zapraszam do obejrzenia go 🙂

3 komentarze

 1. Timiko

  Piwo dla ciebie.

  Odpowiedz
 2. silver account

  proponuję najpierw film, wcześnie ich dwie płyty były dla mnie średnio strawne a teraz? kult!

  Odpowiedz
 3. Dianne

  It is an accessible and integrated enterprise administration platform
  specifically created for small and medium-sized
  companies.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>