Google Code-in 2012 – nagrody

5

GCI 2012 LogoJakiś czas temu pisałem o Google Code-in 2012. Z racji, iż konkurs się już zakończył, Google rozesłało nagrody uczestnikom. Nagrody te dostałem wczoraj (jak ktoś śledzi mnie na Google+ to zapewne wie już o tym) i pragnę się tym z Wami podzielić 🙂

…jednakże to już nie te same emocje co rok temu 😉 Zabrakło najważniejszego jak dla mnie elementu, czyli karty pre-paidowej z $$$ 🙂 Pozostałe nagrody bardzo się nie zmieniły od roku ubiegłego. T-Shirt w „nowym, super kolorze”, certyfikat w orientacji pionowej zamiast poziomej i trochę zmieniona naklejka. Ot – tyle. Paczka dostarczona została kurierem – tak jak rok temu – FedExem. W tym roku nie otrzymałem również wszelkich papierów – w 2011 (albo raczej: 2012) rozsyłane zostały podziękowania za udział w konkursie.

Przejdźmy w końcu do właściwej części wpisu czyli do treści multimedialnych:

Certyfikat: (jeszcze 2 lata i będę miał ich tyle co pewien hardkor z holiłudu)

GCI 2012 - certyfikat

 

Naklejka:

GCI 2012 - naklejka

 

I to, co chyba najfajniejsze – T-Shirt:

gci2012_tshirt

 

Jak i rok temu, pragnę podziękować firmie Google za wszystkie nagrody (pomimo, iż nie są aż tak fajne, jak w poprzedniej edycji) i oczywiście wyrażam chęć wzięcia udziału w konkursie następnym razem.

Pozdrawiam.

5 komentarzy

 1. Kadet

  Google Code-In czyli system wykorzystywania młodych, zdolnych programistów za koszulki i naklejki.

  Odpowiedz
  • m4tx

   admin

   Po części true, ale… ja tam się zbytnio nie wysiliłem przy tym. 2 zadania polegające na skopiowaniu danych z .txt do .odt i jedno zadanie „zamień keywordy napisane dużymi literami na małe litery” ;> Nic z programowania generalnie nawet nie zrobiłem, bo… mi się nie chciało.

   Odpowiedz
 2. MrPoxipol

  Jak takie zadania są(a’la MKI ^^) to sobie chyba za rok wystartuje ^^ 😀

  Odpowiedz
  • Mrowqa

   Nie, to jest zupełnie co innego (i IMHO lepszego pod tym względem). Po prostu pracujesz (od tego roku niestety już za free…) w projektach open source – np. dodajesz jakieś ficzery do jakiegoś softu, poprawiasz dokumentację, itp.

   Odpowiedz
 3. Draven

  Google is zuooo.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>