mBot 0.02 wydany!

0

Oczekiwanego już mBota 0.02 w dniu dzisiejszym wydaję!

mBot to – jeśli ktoś nie wie – bot, z którym można porozmawiać jak z żywym człowiekiem. Program dostał już kilka pochwał i natchnęło mnie to do dalszej pracy. Aktualne wydanie, 0.02 charakteryzuje się wieloma nowymi funkcjami i możliwościami, choć nowych linii jest nie więcej jak 100.

Przede wszystkim postarałem się, aby rozmowy nadsyłane do mnie, z pytaniami, na które mBot nie znał odpowiedzi, zostały już w aktualnej wersji możliwe do przeprowadzenia. Dodałem także kilka nowych funkcji, a także interpretację zdań, które nie znajdowały się w przysyłanych rozmowach. Kod został nieco skrócony oraz zoptymalizowany, mBot staje się programem coraz bardziej zaawansowanym. Niestety, nie poprawiłem buga, który powodował wyświetlanie się szarego okna, i wciąż nie mogę ustalić głównej przyczyny.

W dalszym ciągu proszę o przysyłanie swoich rozmów z mBotem, postaram się pomóc w każdym problemie, a Wam, czytelnikom mojego bloga pozostaje jedynie czekać na następną wersję, a na razie zapraszam do pobrania wersji 0.02!

Link do programu mBot 0.02

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>